wtorek, 2 marca 2021

Jak wyglądają szkolenia online?

Coraz więcej firm decyduje się na umożliwienie pracownikom podejmowania pracy w formie niestacjonarnej. Każdy z zatrudnionych może wykonywać swoje zadania z miejsca zamieszkania lub z kawiarni. Taka forma zatrudnienia wymaga od pracownika ogromnej samodyscypliny, a ze strony pracodawcy wiedzy jak wygląda zarządzanie praca zdalna.


Kolejnym wyzwaniem przed którym stają jest poszerzanie wiedzy. Dlatego tak popularną formą są szkolenia online z różnego zakresu. Mają do nich dostęp zaproszone osoby. Wystarczy, że posłużą się wysłanym za pośrednictwem poczty mailowej linkiem.

Na kursy w takim trybie zapisać się można również indywidualnie, w celu pogłębienia własnej wiedzy i zainteresowań, a także wzmocnienia swojej pozycji na rynku pracy. Natomiast osoby zarządzające przedsiębiorstwem decydują się na zapisanie swoich pracowników na szkolenia online, aby poszerzyć ich kompetencje i wprowadzić usprawnienia w miejscu pracy.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje dostęp do platformy edukacyjnej, a także zaproszenie na webinary, które realizuje się w zgodnie z wybranym programem. Największą zaletą związaną z formą online poszerzania wiedzy, jest podział kursu na etapy. Całość jest podzielona na parę sesji, a nie omawiana podczas kilku godzin non-stop. Kursanci realizują dodatkowe ćwiczenia. W przypadku wątpliwości zadają pytania opiekunowi szkolenia. Jeśli jest ono wyjątkowo ważne - omawia się je podczas webinaru, a w przypadku gdy jest to kwestia doprecyzowania jakiegoś tematu, nauczyciel odsyła odpowiedź każdemu w indywidualnej wiadomości.


Zobacz blog o szkoleniach i HR: https://trzeszczany.edu.pl


Szkolenia online zakończone są w przeważającej ilości przypadków testem. Ma on na celu potwierdzenie nowych kwalifikacji. Po uzyskaniu wystarczającej ilości punktów, kursantom wystawiony zostaje certyfikat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czy plagiat równa się kradzieży?

Od kilku tygodni w sieci sporo mówi się o kradzieży, plagiacie i inspiracji. Te trzy rzeczy mogą się od siebie różnić. Wiele osób uważa, że ...